Wydruki wielkoformatowe

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wydruków wielkoformatowych. Druk twardym solwentem zapewnia bardzo wysoką trwałość (do 5-ciu lat bez zabezpieczeń w warunkach zewnętrznych)

Bannery czy siatki mesh szer. 2,5 m a długości do 50 m jesteśmy w stanie wydrukować praktycznie od ręki. Wszystko najwyższej jakości na 6 kolorowym urządzeniu do druku cyfrowego.>

Ploter solwentowy, idealny do niskonakładowych wydruków zewnętrznych i wewnętrznych fotograficznej jakości

Ceny wydruków solventowych zewnętrznych ustalamy indywidualnie - od 20 zł/m2.

Oferujemy Państwu także wydruki wielkoformatowe na ploterze Agfa Sherpa. Jest to wysokiej klasy ploter drukujący atramentem na różnych podłożach powlekanych. Druk można uzyskać w dwóch różnych rozdzielczościach 720 dpi i 320 dpi.

Szerokość papieru wynosi 90 cm, długość do 30 m. Jest to maszyna drukująca w systemie CMYK.

DRUK UV

Druk bezpośredni na materiałach zarówno sztywnych jak i na mediach elastycznych. W arkuszach i z rolki. Nadrukować można nawet na podłożu, które ma nierównomierną (o różnej wysokości) lub niejednolitą powierzchnię. Drukujemy na mediach o szerokości do 150 cm i grubości do 13 mm, bez marginesów od krawędzi do krawędzi. Druk utwardzany promieniami UV odporny na warunki atmosferyczne do kilku lat. Zadrukować możemy między innymi na tworzywa sztuczne, drewno, blache, ceramike, szkło, panele, folie, poliwęglan oraz na wiele innych materiałów o których istnieniu możemy nawet nie wiedzieć.

Jeśli zatem chcecie Państwo bezpośrednio zadrukować jakąś nietypową powierzchnie druk UV powstał własnie dla Was.

Oferujemy różne rodzaje papieru i folii:

Jeśli zatem chcecie Państwo powiększyć sobie zdjęcie rodzinne, kogoś bliskiego dla siebie lub na prezent lub planujecie niewielką kampanię reklamową z plakatami i ulotkami nasza oferta jest skierowana właśnie do Was i do wszystkich którzy potrzebują wydruków wielkoformatowych.


Akceptuję

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.