GDAŃSK-ULICE , historia i  stara pocztówka Powiększ

GDAŃSK-ULICE , historia i stara pocztówka

Nowy

Album wydany w okazałym  formacie  B4 -  stron 176 papier kredowy 170 gram, pełny kolor, oprawa twarda szyta zawiera unikatowy materiał ikonograficzny. W albumie przedstawiono ponad 300 pocztówek z Gdańska wydanych w latach 1890 - 1945 ułożonych widokami ulic uszeregowanych alfabetycznie według współczesnego nazewnictwa.

Więcej szczegółów

150,00 zł

brutto

Album wydany w okazałym  formacie  B4 -  stron 176 papier kredowy 170 gram,  pełny kolor , oprawa twarda szyta  zawiera unikatowy materiał ikonograficzny . W albumie przedstawiono  ponad 300 pocztówek z Gdańska wydanych w latach 1890 - 1945 / choć na niektórych widokówkach znajdują się obiekty sfotografowane znacznie wcześniej/ ułożonych widokami ulic uszeregowanych alfabetycznie według współczesnego nazewnictwa. 

Album jest kontynuacją wydawnictwa pt. "GDAŃSK, historia i stara pocztówka"  w którym przedstawione zostały gdańskie zabytki, obiekty użyteczności publicznej oraz miasto na litografiach i grafikach.

Realizacja w j.pol.niem.ang. równocześnie.

Gorąco polecamy. 

Do nabycia w Wydawnictwie URAN poprzez zamówienie  drogą internetową uran@uran.pl  lub telefonicznie  nr 604 143 066, a także w gdańskich prywatnych księgarniach jak np.MUZA, KOLIBER, SZAFA GDAŃSKA, GKN, Muzeach i innych. 

Akceptuję

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.