SOPOT na starej widokówce Powiększ

SOPOT na starej widokówce

Nowy

Luksusowo wydany w pełnym kolorze album “Sopot na starej widokówce” liczący ponad  860 reprodukcji starych widokówek i zdjęć oraz wielu zdjęć  współczesnych, a także map.
Zawiera opisy historyczne autorstwa Grzegorza Krzyżowskiego - historyka i kolekcjonera zarazem, mieszkańca i znawcy Sopotu.

Więcej szczegółów

Dostępna

190,00 zł

brutto

Prezentowana pozycja wydawnicza  to luksusowo wydany w pełnym kolorze album “Sopot na starej widokówce” liczący ponad  860 reprodukcji starych widokówek i zdjęć oraz wielu zdjęć  współczesnych, a także map.
Zawiera opisy historyczne autorstwa Grzegorza Krzyżowskiego - historyka i kolekcjonera zarazem, mieszkańca i znawcy Sopotu.
Album wydany jest w formacie B4(24x34cm), twardej oprawie, liczy 404 strony, wersja pol.-ang.-niem.
Warto zauważyć, iż stworzenie albumu w tak ogromnym  wymiarze odbyło się dzięki udostępnieniu swoich bezcennych zbiorów starych widokówek przez kolekcjonerów, miłośników Sopotu jak: Grzegorz Krzyżowski, Michał Kondracki, Krzysztof Ciesiul, Dorota Starościak, Helena i Zbigniew Okuniewscy, Witold Sauter i Marcin Modzelewski.

ISBN 978-83-60138-62-5
Okładka twarda
Liczba stron 404
Autor Opracowanie zbiorowe
Język polski, angielski, niemiecki
Wymiary 25 x 34,7cm
Akceptuję

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.